----------------------------------------------

Online mše z našeho kostela:

Hovězí online mše na youtube

--------------------------------------------------

Vítejte na stránkách farnosti Hovězí

Vítejte  na stránkách Římskokatolické farnosti Hovězí. Na těchto stránkách naleznete informace o dění ve farnosti a to aktuální i dlouhodobějšího charakteru.

Pokud zde postrádáte informaci, která by podle Vašeho názoru na internetových stránkách neměla chybět, či chcete zaslat materiál, který by podle Vašeho názoru měl být na těchto stránkách zveřejněn, můžete nám napsat email na adresu info@farnosthovezi.cz

Facebook farnosti Hovězí

Youtube Hovězí

Skaut Hovězí