XIII. národní setkání Modliteb otců v ČR

20.01.2020 09:46
XIII. národní setkání Modliteb otců v ČR
Svatý Hostýn  28.2. – 1.3. 2020 

Stát se moudrým a svatým mužem – volit to důležité

 

Milí otcové,

připravujeme XIII. národní setkání Modliteb otců v ČR.  Uskuteční se opět na Svatém Hostýně v poutním domě č. 3 v termínu 28.2. – 1.3. 2020.   

Přijďme - přijeďme se setkat, společně se modlit a děkovat ve společenství mužů - otců. Jistě máme každý za co. Prožijeme víkend ve společenství chlapů, vzájemně se povzbudíme, podělíme se o radosti i strasti otcovství a jistě prožijeme společné chvíle s Pánem. Cena bude mezi 1330,-Kč a 1450,-Kč. Kdyby byla cena pro někoho z Vás důvodem pro to, že nemůžete přijet, ozvěte se a zkusíme to nějak vyřešit.

POZOR ZMĚNA !!! : Prosíme pošlete přihlášku co nejdříve, přímo na Matici Svatohostýnskou na E-mail:  matice@hostyn.cz zaplatit je nutno nejpozději do 20.2.2020tak se přihlaste včas. Zároveň pošlete info o přihlášení na můj mail jaromirliska1@gmail.com a to i v případě, že nechcete ubytování, abychom měli info o počtu účastníků. A také prosíme o modlitbu za společné setkání.

Předběžný program :   pátek  (28. 2.)   – mše sv. 18:00;slovo na úvod, noční křížová cesta, adorace

                                   sobota                – slovo kněze, svědectví, skupinky, Modlitby otců, mše sv.

                                  neděle                – mše sv., slovo kněze, zhodnocení…, oběd a rozeslání

Rádi bychom se ve skupinkách a svědectvích chtěli zamýšlet nad tím :

Jak se stát moudrým a svatým mužem – volit to důležité“

 

S přáním všeho dobra

                                                 Honza Brázdil a Mirek Liška

 

program:Program 2020 (1).doc

pozvánka:pozv. XIII. setkání MO Hostýn 2020 (1).doc

Novéna ke sv.Josefovi:Novena-ke-sv.Josefovi-pred-setkanim (1) (2).pdf

 

Zpět