Ohlášky ze dne 9.2.2020

10.02.2020 09:35

Dnes je 5. neděle v mezidobí

Út. -  Panny Marie Lurdské

V úterý 11.2. v 17,30 hod. bude možnost společného udělení Svátosti nemocných. Prosím zapište se na list  vzadu v kostele.

Příští neděle je 6. neděle v mezidobí

 

Od příští neděle bude možnost podpořit stavbu nových varhan v Jablonné v Podještědí zakoupením oplatků v ceně 100,-  Kč. Z toho jde 50,- Kč na tuto stavbu. Oplatky jsou též vhodným dárkem, který přinese dvojí radost. Blíže vývěska a Farní stránky.

 

První setkání s dětmi,  které se připravují na Svaté přijímání bude v pátek 14.2.  po vyučování na faře. Děti, které nechodí na oběd přijdou hned na faru. Setkání bude od 13,30-14,15 hod. Vzdálenější děti jsem ochoten odvézt domů. 

 

Tento týden se budeme modlit za Dominika Chrásteckého, který se připravuje na Svaté přijímání a za jejich rodinu.

Zpět