Ohlášky ze dne 30.6.2019

01.07.2019 14:53

Dnes je 13. neděle v mezidobí

Dnešní sbírka byla na Luženskou  kapličku. Upřímný dík a Pán Bůh zaplať všem dárcům.

Po. – tichá zádušní mše svatá v 8,00 hod.

Út. – mše svatá v 18,00 hod.

St.  – Svátek sv. Tomáše, apoštola – mše svatá v 8,00 hod.

Čt. -  Adorace v 17,00 hod., zakončená v 18,00 hod. -  Svatým přijímáním

Pá. - Slavnost sv. Cyrila a Metoděje, hlavních patronů Moravy, patronů Evropy – v 8,00 hod.  mše svatá 

So. - mše svatá nebude

Příští neděle je 14. neděle v mezidobí

 

Jsme srdečně zváni na též na Cyrilometodějské slavnosti

na Velehrad.

 

Ve čtvrtek 4.7. 2019 v 13,30 Hotel Skanzen – přednáškový sál Modrá 227 Cyrilometodějská teologická fakulta ve spolupráci s organizačním výborem Dnů lidí dobré vůle na Velehradě, si Vás dovolují pozvat, v rámci Cyrilometodějských slavností a Národní pouti na Velehrad, na přednášku německého katolického kněze Anselma Grüna, který je také mimořádně úspěšným autorem duchovní literatury. Řada jeho knih byla přeložena do několika jazyků, více než třicet titulů se dočkalo i českého vydání. Mimořádně inspirativní je Anselm Grün nejen ve svých knihách, ale také při osobním setkání. Přijměte pozvání k účasti na seminář, který je určen rodičům, pedagogům i všem, kteří s dětmi a mládeží pracují, a který se bude věnovat dvěma tématům: "Ode mne k tobě. Starost o sebe i o druhého.“ a „Práce s emocemi". Překlad je zajištěn. Více informací na: https://www.velehrad.eu/dny-lidi-dobre-vule/program  

 

Jsme zváni na Charismatickou konferenci do Brna.

Centrum pro rodinný život v Olomouci ve spolupráci s

P. Petrem Hofírkem připravilo pro rodiny mobilní aplikaci s názvem: Prázdninová cestička k Bohu. Můžete si ji stáhnout na Google Play, papírovou verzi si můžete vytisknout na www.rodinnnyzivot.cz, kde najdete podrobnější informace.

Zpět