Ohlášky ze dne 30.12.2018

30.12.2018 21:23

Dnes je Svátek Svaté Rodiny – Ježíše, Marie a Josefa

Po. sv. Silvestra – děkovná mše svatá v 16,00 hod.

Ve 23,30 bude adorace,  zakončená požehnáním ve 24,00 hod.

Út. - Slavnost Matky Boží Panny Marie – Závazný zasvěcený svátek – mše svatá v 8,00 a 11,00 hod.

St. - sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve

Ve 14,00 hod. – Za + Vojtěcha Leskovjana

Čtvrtek -  adorace rodičů a dětí v 17,30 hod. a v 18,00 hod.

Za duchovní obnovu našich rodin a nová duchovní povolání

Pá. – První pátek v měsíci

Příští neděle je Slavnost  Zjevení Páně - žehnání vody, křídy, kadidla a zlata.

Chci poděkovat upřímným Pán Bůh zaplať těm, kteří  přispěli rodinám v Sýrii Jedním dárkem navíc“. Celkový dar farnosti Hovězí byl 17 560 ,- Kč. Dar byl již odeslán.

V úterý  1.1. vás zvu na pouť na sv. Hostýn. Pojede se auty. Odjezd ve 14,00 hod. od fary. Auta necháme zaparkované  pod Sv. Hostýnem a půjdeme pěšky tam i nazpět.  Baterky a malé občerstvení je vhodné mít s sebou.

Velké poděkování zpěvákům i vám, kteří jste přišli společně oslavit narozeného Ježíše zpěvem koled na náměstí.

Pozvánka pro mládež na přednášky o Společenství čistých srdcí od 25.1

Do nového roku vám přeji otevřené srdce pro Boží milost, ať Pán chrání vaše kroky i rodiny a to vše na mocnou přímluvy Matky Boží Panny Marie.