Ohlášky ze dne 25.4.2021

25.04.2021 08:49

Dnes je 4. neděle velikonoční – neděle Dobrého pastýře. Chci poděkovat za dnešní sbírku na křesťanská média. Je možnost přispět do pokladničky u oltáře Panny Marie do příští neděle. Tento týden se budeme modlit za Veroniku Mikešovu, která se připravuje na Svaté přijímání a za její rodinu.

Po. - mše svatá v 18.00 hod.

Út. - mše svatá v 8.00 hod.

Čt. - v 17.30 hod. ADORACE, mše sv. v 18.00 hod.

Pá. - mše sv. jen pro děti, které se připravují na Svaté přijímání a jejich rodiče.

So. - mše svatá v 8.00 hod. 1. SOBOTA v měsíci, začíná  květen - měsíc zasvěcený Panně Marii. Po mši sv. májová pobožnost.

Příští neděle je 5. neděle velikonoční. Od pondělí je možnost se zapsat na nedělní mše sv. v předsíni kostela. V zadní části kostela jsou nové knižní tituly, které je možné si zakoupit. Uvedená cena je s 10% slevou.

Charita Nový Hrozenkov organizuje SBĚR ŠATSTVA. Centrum pro rodinu Vsetín a děkanát Vsetín zve na 15. prvomájovou pouť rodin. Blíže ve vývěsce a na Farních stránkách.

Je možné si zapsat úmysly mší sv. do konce měsíce května u paní Jany Mazáčové, tel. 605 504 406.

Kázání pro děti

https://www.youtube.com/channel/UChPJqYWudpW9r3aqyeK_RdQ

Všechny Vás srdečně zdravím a žehnám Vám z Luhačovic. Pamatuji na Vás v modlitbě. Kdyby někdo potřeboval tady v Luhačovicích odsloužit mši sv., pošlete mi prosím Váš úmysl na tel. číslo: 739 246 029 a oznámím Vám, kdy bude mše sv. odsloužena, abyste se mohli duchovně spojit, nebo být účastni přenosu z kostela. Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje P. František Král, číslo tel.: 731 402 160.

                                                                           P. Vlastimil Vaněk

 

Zpět