Ohlášky ze dne 22.10.2023

23.10.2023 07:50

29. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Den modliteb za misie

 

So. Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů

 

Den modliteb a postu

Papež František vyhlásil na pátek 27. října den postu a modliteb na ukončení války mezi Izraelem a Hamásem. Vyzývá všechny, kterým leží na srdci otázka míru ve světě, aby se připojili podle svého uvážení. Více informací na nástěnce.

 

Mše svatá pro děti a mládež

V neděli 29. října při Mši svaté v 10.00 hod. bude sloužena Mše svatá pro děti a mládež.

 

Mimořádné plnomocné odpustky

Ve dnech od 25. října do 1. listopadu je možno mimořádně získat plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě splnění tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je podmínkou návštěva hřbitova spojená s modlitbou za zemřelé.

 

Změna času

Příští neděli 29. října nás čeká posouvání času. Čas se posune o hodinu dozadu. Mše svaté budou slouženy v obvyklých časech.

 

PŘÍŠTÍ NEDĚLE JE 30. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

 

Zpět