Ohlášky ze dne 20.12.2020

20.12.2020 09:21

Dnes je  4. neděle adventní

Po. – Za + Ladislava Jurčíka – ve  14,00 hod.  Kvůli omezenému počtu účastníků v kostele prosím vzpomeňte v modlitbě, nebo zůstaňte před kostelem

Út. -  Rorátní mše svatá v 6,15 hod.

St. - mše svatá v 8,00 hod.

Čt. – Štědrý večer - Vigilie Slavnosti Narození Páně - mše svatá ve 22,00 hod.

Pá.  - Slavnost Narození Páně – mše svatá v 8,00 a v 11,00 hod.

So. - sv. Štěpána – jen jedna mše svatá v 8,00 hod.

Příští neděle je - svátek Svaté  Rodiny – Ježíše, Marie a Josefa

Ještě dnes odpoledne od 14,00 – 16,30 je možné využít příležitost ke Svátosti smíření. Příští týden již nebudu zpovídat ze zdravotních důvodů.

Je možné na Jeden dárek navíc pro chudé děti v Bangladéši přispět do příští neděle. V sakristii je možné si vzít domů Betlémské světlo.

Po celý týden dle vládního nařízení je možný počet účastníků uvnitř kostela nejvýše 35. A to včetně Štědrého večera. Prosím respektujme toto nařízení a pro ty, kteří přesáhnou tento počet bude nutné zůstat před kostelem. Je mi to líto, ale musíme se vládnímu rozhodnutí podřídit. Svaté přijímání se bude udělovat i pro ty, kteří budou na Štědrý večer před kostelem. Na Boží narození a v neděli do 9,15 a 12,15 hod. O svátku sv. Štěpána do 9,15 hod.

Proto je možné se zapsat na tyto jednotlivé vánoční dny v předsíni kostela. Děkuji za pochopení.

Chci vroucně poděkovat všem, kteří mají podíl na přípravě letošních Vánoc. Upřímný dík a Pán Bůh zaplať.

Vám, Vašim rodinám přeji milostiplné a pokojné prožití vánočních svátků.