Ohlášky ze dne 20.1.2019

Ranní mše svatá nebude

Ve 13,00 hod. se rozloučíme s panem Josefem Žákem

Příští neděle je 3. neděle v mezidobí

Skupinky Modliteb matek farnosti Hovězí vás srdečně zvou na MODLITEBNÍ  TRIDUUM  MM, které se koná ve dnech 25.- 27. ledna. Bližší informace na nástěnce.

Pozvánka pro mládež na mši svatou a přednáška o Společenství čistých srdcí v pátek 25.1. v 17,00 hod. Vsetín.  Blíže -  Farní stránky a vývěska.

Ministrantské setkání -  sobota  9,15 fara.

Charita děkuje všem tříkrálovým koledníkům a koledníčkům, kteří minulý týden vyšli nést požehnání do domů a také všem, kdo je přijali a obdarovali. Všem, kteří jakkoliv pomohli upřímné Pán Bůh zaplať.

V naší farnosti činila sbírka 113 701,- Kč

Blíží se národní týden manželství a tak zveme k této příležitosti páry na společně strávené chvíli. Blíže nástěnka a Farní stránky. Vřele doporučuji. Je možno si rozebrat i malé kartičky pro společné večery.

Chci poděkovat všem, kteří pomohli při úklidu vánoční výzdoby.