Ohlášky ze dne 2.6.2019

Dnes je 7. neděle v velikonoční

Po. – sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků

Út. - tichá mše svatá

St. - sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka – večerní mše svatá v 18,00 hod.

Čt. – Adorace rodičů a dětí 17,30 a v 18,00 – mše svatá

První pátek v měsíci

První sobota v měsíci – Svatodušní vigilie od 20,00 – 21,00 hod.

Příští neděle je Slavnost seslání Ducha svatého - sbírka na církevní školy v diecézi – mše svatá pro školní mládež

Příští neděli 9.6. v 15,00 hod. na faře bude setkání dětí, rodičů, prarodičů, farníků i těch, kteří přicházejí mezi nás. Společně se připraví  vaječina a můžeme spolu prožít hezké farní odpoledne. Kdy by chtěl něco napéct a přinést, nebude se mu v tom  bránit a bude to vítané. Též uvítáme jak vstup 3 vejce - není podmínkou. O další občerstvení bude postaráno.

Minulou neděli byla sbírka na pomoc obyvatelům zemí Blízkého východu. V naší farnosti se vybralo

20 370,- Kč. Všem dárcům patří upřímný dík a Pán Bůh zaplať.

Charita Nový Hrozenkov přijme pracovníky na volná pracovní místa. Jedná se o Pracovníka v přímé péči na Dům pokojného stáří a do terénní pečovatelské služby, a to jak na hlavní pracovní poměr, tak na dohodu jako brigádu na léto.

Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B.

Děkuji všem, kteří se zúčastnili včerejší pouti na Velehrad za obnovu našich rodin a nová duchovní povolání.

4.6.  –  Fatimský den - Val. Mez. Odjezd v 15,30 od zastávky z Hovězí

13.6.  – Fatimský den - Vsetín