Ohlášky ze dne 19.6.2024

21.06.2022 08:51

Dnes je 12. neděle v mezidobí byla  sbírka na církevní školy v diecézi

Po. – Adorace od 17,15 hod. a mše svatá v 18,00 hod.

Út. – sv. Aloise z Gonzagy, řeholníka nebude mše svatá

St. – mše svatá v 8,00 hod.

Čt. - Slavnost Narození Jana Křtitele – doporučený zasvěcený svátek  - svátost smíření od 17,40 hod.

Pá. -  Nejsvětějšího Srdce Ježíšova -  doporučený zasvěcený svátek

So. - Neposkvrněného srdce Panny Marie – tichá mše svatá v 7,00 hod.

Příští neděle je 13. neděle v mezidobí

Jsme zváni ve čtvrtek 23.6. na Fatimské odpoledne, které začíná v 16,30 na Vsetíně. Více ve vývěsce.

Charita hledá z důvodu dlouhodobých nemocností na plný i zkrácený úvazek zdravotní sestry, pečovatelky a sociálního pracovníka. Více informací na Charitě.

Příští neděli jste všichni srdečně zváni na Farní den, který začne v 15,00 hod. Uvítáme nějaký koláč, nebo jinou dobrotu. Občerstvení se špekáčky bude zajištěno.

Ve dnech 24. - 26. června 2022 se uskuteční v našem kostele  MODLITEBNÍ  TRIDUUM  MODLITBY  MATEK. Podrobnější informace na nástěnce.

Chci vroucně poděkovat všem, kteří se zapojily s nějakou pomocí při přípravě mše svaté a za vše napečené a přípravu občerstvení  u zvoničky v Uherské.

Zapisování mší svatých na příští pololetí bude od pondělí 20.6. od 19,00 hod. na faře. Blíže: Farní stránky a vývěska.