Ohlášky ze dne 17.10.2021

Dnes je 29. neděle v mezidobí

Po.  - sv. Lukáše, evangelisty

Pá. - sv. Jana Pavla II, papeže

Mše svatá v pátek a sobotu nebude.

Příští neděle je 30. v mezidobí – Sbírka na misie -  list k misijní neděli - vývěska a Farní stránky

Večerní mše svaté budou o hodinu dříve v 17,00 hod.

Od pondělí do pátku budu na exerciciích. Bude mě zastupovat P. František Král. Tel: 731 402 160. Výuka náboženství v týdnu nebude. Příprava na biřmování v pátek jako obvykle.

V pondělí bude na faře možnost setkání maminek s dětmi předškolního věku od 9,30 – 11,30.

MISIJNÍ  MOST  MODLITBY je  aktivitou Papežských misijních děl spojenou s oslavou Misijní neděle. Naši biskupové zvou věřící k této aktivitě v tuto sobotu v 18 hodin. Všichni jste tento den srdečně zváni do našeho kostela k modlitbě misijního růžence, který začne v 18 hodin.

Po skončení mše svatou dostanete rozdány volební lístky do Farní rady. Tímto děkuji všem, kteří Vás zodpovědně po 4 roky ve Farní radě  zastupovali a děkuji za jejich obětavost. Na volebních lístcích můžete zakroužkovat 9 kandidátů a je též možné ještě dva, které byste rádi viděli ve Farní radě napsat. Pak už byste zakroužkovali jen 7. Volit může každý od 15 let. Přineste prosím příští neděli do kostela.