Ohlášky ze dne 16.2.2020

Út. – 7,00 tichá mše svatá Za + Ludmilu Strbačkovu

So. – Stolce sv. Petra, apoštola

Příští neděle je 7. neděle v mezidobí - bude sbírka na Haléř svatého Petra

Ve čtvrtek nebude výuka náboženství – máme děkanátní konferenci.

Kdo má zájem o denní zasílání postních smsek a tak prožít hlubší vztah s Kristem v postní době, nechť napíše svoje telefonní číslo na připravený list v kostele.

Setkání seniorů – neděle 23.2. – od 14,30 hod. fara

Je možnost podpořit stavbu nových varhan v Jablonné v Podještědí zakoupením oplatků v ceně 100,-  Kč. Z toho jde 50,- Kč na tuto stavbu. Oplatky jsou též vhodným dárkem, který přinese dvojí radost. Jsou k dostání  v sakristii.  Blíže vývěska a Farní stránky.

Vyúčtování 1. Farního plesu bylo v kladných položkách a výtěžek bude ponechán na příští rok. Sbírka v kostele  4 000,- Kč byla odsouhlasena,  že bude dána jako dar pro Jablonné.

Přišlo poděkování z papežského misijního díla Jeden dárek navíc. Blíže ve vývěsce.

Tento týden se budeme modlit za Lucii Koňaříkovu, která se připravuje na Svaté přijímání a za jejich rodinu.