Ohlášky ze dne 15.1.2023

16.01.2023 09:25

Dnes je 2. neděle v mezidobí

Út. – sv. Antonína, opata – tichá mše svatá

St. – Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

So. – sv. Anežky Římské, panny a mučednice

 

Příští neděle je 3. neděle v mezidobí – neděle Boží slova s požehnáním pro lektory  a bude sbírka na podporu biblického apoštolátu.

V 11,00 hod. mše svatá pro  školní mládež

 

Od 18.1. do 25.1. je Týden modliteb za jednotu křesťanů

 

Chci poděkovat všem, kteří pomohli při úklidu vánoční výzdoby. Upřímný dík a Pán Bůh zaplať.

 

Charita ze srdce děkuje všem, kteří se v letošním roce jakkoli zapojili do Tříkrálové sbírky. Děkujeme dětem, vedoucím, maminkám, které dětem šily kostýmy, všem těm, kteří si přišli pro požehnání a nesli ho dál do našich domovů. Letos v úseku od Velkých Karlovic po Hovězí i přes velkou nemocnost vyšlo na koledu 74 skupinek a vykoledovali neuvěřitelných 850 180 Kč. Výsledky za jednotlivé obce jsou ve vývěskách. Upřímné Pán Bůh zaplať všem.  Rád se k poděkování připojuji.

 
 

 

Od pondělí 16.1. je zahájen předprodej vstupenek na farní ples na OÚ v Hovězí. Vstupenky bude možné zakoupit také po nedělních bohoslužbách od neděle 22.1. v sakristii. Cena vstupenky je 150 Kč. Domluvit se můžete na telefonu: 731 829 094.

Zároveň připojujeme prosbu o podporu plesové tomboly. Pokud je někdo ochotný darem přispět, ať svůj příspěvek donese po kterékoliv mši svaté do sakristie. Případné dotazy směrujte na telefon uvedený v sakristii. Za jakoukoliv pomoc předem děkuje organizační tým.

Zpět