Ohlášky ze dne 14.2.2021

14.02.2021 12:33

Dnes je 6. neděle v mezidobí   Út. –mše svatá v 17,00 hod.

St. – Popeleční středa – den přísného půstu od masa  i újmy od jídla. Svátost smíření od 17,45 hod. a mše svatá v 18,00 hod.

Při mši svaté bude sbírka na Mary’s Meals  - můžeme přispět částku, nebo její částí,  kterou ušetříme středečním postem  Pouhých 421 korun nasytí jedno dítě po celý školní rok.

Blíže farní stránky a vývěska. Možnost přispět bude do příští neděle 21.2. – do označené pokladničky v kostele.

Čt. – 14,00 Za + Marii Janušovu, večerní mše svatá již nebude

Příští neděle je 1. neděle postní – při mši svaté sbírka na Haléř sv. Petra a pak ještě celý týden do příští neděle do označené pokladničky.

Kdo má zájem o denní zasílání postních smsek jako minulé roky ať napíše svoje telefonní číslo na připravený list v kostele. Zasílání je zdarma a je dobré vzpomenout v modlitbě.

V sakristii je ještě několik kusů oplatků, kterými je

možnost podpořit stavbu nových varhan v Jablonném v Podještědí.

Farnost Dolní Němčí i letos nabízí pastorační aktivitu pro toto období přípravy na velikonoce s názvem "Postní kapky". Prostřednictvím mobilní aplikace (Android i iOS), e-mailu, SMS nebo webové stránky můžete každý den dostat krátké inspirace. Více a www.postnikapky.cz

Též  - Farní stránky a vývěska.

Stále ještě  platí omezení účastníků uvnitř kostela 18. Bude-li nějaká změna bude vše vyvěšeno ve vývěsce a na Farních stránkách. Zapisujte se na Popeleční středu, sobotu a neděli na 11,00 hod.

V kostele si můžete vyzvednout schránku Postní almužny. Je to možnost, jak se během postní doby můžeme něčeho, pro nás příjemného, zříci ve prospěch druhých.

Kázání na neděli pro děti, ale nejen pro ně od P. Romana Vlka