Ohlášky ze dne 14.10.2018

15.10.2018 09:42

Dnes je 28. neděle v mezidobí

Po. - Sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve

Út. -  tichá mše svatá  v 7,45 hod.

St.  - sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a učitele církve – mše svatá v 8,00 hod.

Čt. -  sv. Lukáše, evangelisty

Příští neděle je 29. v mezidobí - bude sbírka na misie

Drakiádu pro radost plánujeme na dnešní odpoledne.  Setkáme se na faře ve 14,15 hod. a ve 14,30 budeme odcházet. Jste všichni, nejen děti srdečně zváni.  V případě nepřízně počasí se překládá na příští neděli.

V sobotu 20.10 – pouť  na Svatý Hostýn. Odjezd autobusem v

5,00 hod. z Hovězí  z  autobusové zastávky. Ze Svatého  Hostýna  nazpět je možné jít pěšky buď na Troják a  pak následně autobusem, pro zdatnější pěšky až na Vsetín. Nebo ze Svatého Hostýna -  po vlastní ose. Za nepříznivého počasí  bude pouť odložena.

Chci poděkovat všem, kteří se zúčastnili a zapojili při žehnání kříže v Huslenkách. Velký dík našim muzikantům.

Velké poděkování za položení PVC ve společenské místnosti. A  též všem kteří připravili občerstvení pro účastníky duchovní obnovy.

Je možno přispět dárcovskou SMS na pomoc obětem tsunami v Indonésii.  Též je možnost přispět do pokladničky v kostele na tento účel – do příští neděle.