Ohlášky ze dne 13.9.2020

14.09.2020 08:51

Dnes je 24. neděle v mezidobí

Po. – Svátek Povýšení svatého Kříže – mše svatá v 8,00 hod.

Út. – nebude mše svatá

St. - sv. Ludmily, mučednice -  mše svatá v 18,00 hod.

Příští neděle je 25. neděle v mezidobí

 

Chci poděkovat všem, kteří se zapojili při přípravě:

Na poděkování za úrodu nějakou službou. Upřímný dík

a Pán Bůh zaplať.

 

Otec arcibiskup Jan Graubner přijede ve středu 16. září do Nového Hrozenkova požehnat nový charitní dům. Charita všechny srdečně zve na mši svatou v 10.00 hod do kostela v Novém Hrozenkově, kterou otec arcibiskup bude celebrovat. Charita Nový Hrozenkov také všechny srdečně zve v čase od 16.30 do 18.30 na prohlídku nového domu v N. Hrozenkově.

 

V sobotu bude na faře ministrantské setkání od 9,15 hod. Sportovní s sebou.

 

Výuka náboženství začíná od pondělí 14.9. dle vyvěšeného rozvrhu. Pouze 2. třída nebude mít ve čtvrtek výuku náboženství – máme děkanátní konferenci. Všechny ostatní třídy výuku mají. Jsou očekáváni i ti, kteří ještě nedali přihlášku. Mohou přijít i děti nepokřtěné.

 

-        Pouť schol na sv. Hostýně 26.9. – vývěska

-        Video pro děti s poselstvím – vývěska

-        Svatováclavská pouť – Stará Boleslav - vývěska

Podle mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví  od 10. září  jsou povinné roušky v prostorách kostelů pro účastníky bohoslužeb.

Zpět