Ohlášky ze dne 13.10.2019

15.10.2019 07:59

Dnes je 28. neděle v mezidobí

Út. - Sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve

Čt.  - sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a učitele církve

Pá. -  sv. Lukáše, evangelisty – mše svatá již v 17,15, následně v 18,00 hod. -  Misijní růženec

Příští neděle je 29. v mezidobí - bude sbírka na misie

Ve čtvrtek nebude výuka náboženství.

Drakiádu pro radost plánujeme na dnešní odpoledne.  Setkáme se na faře ve 14,15 hod. a ve 14,30 budeme odcházet. Jste všichni, nejen děti srdečně zváni. Pití si vezměte s sebou.  

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Huslenkách a Římskokatolická farnost v Halenkově srdečně zvou k ekumenickému setkání v neděli 20.října. Ekumenické bohoslužby se konají v evangelickém kostele v Huslenkách v neděli 20.října od 15:00. Po bohoslužbách následuje posezení s občerstvením na faře v Huslenkách. Všechny srdečně zveme.

Příští neděli 20. října budeme slavit Misijní neděli, kterou chceme v naší farnosti podpořit nejen modlitbou, ale také Misijním koláčem, který spočívá v napečení koláčků a jiných jednoduchých dobrot typu čajového pečiva, které se pak budou nabízet za dobrovolný příspěvek po nedělních bohoslužbách. Výtěžek z Misijního koláče bude přidán k nedělní sbírce na misie. Prosíme ty, co se chtějí zapojit do Misijního koláče, aby své dobroty přinesli v sobotu 19. října v rozmezí 16.30 až 17.00 hodin na faru, kde se budou chystat balíčky na neděli. Díky za Vaší štědrost.

Misijní neděle je nejsilnější solidaritou celého světa a na mnoha místech se věřící scházejí před Misijní nedělí ke společným modlitbám. Naši biskupové vyzvali všechny farnosti, aby se do společného mostu modliteb za misie zapojily v pátek 18. října v 18,00 hod. modlitbou Misijního růžence. My se jej společně budeme modlit po skončení páteční mše svaté, nebo se též zapojme na tom místě kde jsme. Mše svatá již v 17,15 hod.

Zpět